НОВИНИ

BFN: Військові керівники НАТО та РФ вперше проведуть зустріч після окупації Криму

Зустріч має відбутися у січні.

2018 рік Сполучені Штати Америки (США) розпочинають із масштабної активізації взаємодії з Російською Федерацією (РФ), зокрема з низки зустрічей на високому рівні. Про це йдеться в статті, розміщеній в американському виданні BuzzFeed News.

Зокрема, йдеться про можливість першої від початку російської агресії на Сході України зустріч між Верховним головнокомандувачем Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі Куртісом Скапарротті та керівником генштабу російської армії  Валерієм Герасимовим. Зустріч має відбутися цього місяця.

Нагадаємо, що в самій НАТО немає консенсусу щодо відновлення діалогу з Росією. Зокрема, раніше проти цього категорично виступав президент Польщі Анжей Дуда.

"Щоби відбулася така  зустріч, має статися одна річ: повинно відновитися міжнародне право", - підкреслив він під час прес-конференції з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом у липні 2016 року.

За даними BuzzFeed News, на січень-лютий також намічено чергову зустріч між помічником президента РФ Владіславом Сурковим та спеціальним посланником Білого дому по Україні Куртом  Волкером.

Нагадаємо, 6 грудня держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що нормалізація відносин НАТО з Росією залежить від припинення російської агресії в Україні.