НОВИНИ

У Митному Союзі РФ має 57% голосів і отримує 87,97% митних зборів

Досвід участі Білорусі і Казахстану в Митному союзі свідчить, що Кремль ніколи не поступається своїми економічними інтересами. Про це пише Ростислав Павленко у свіжому номері «Українського тижня».

«57% голосів у Митному союзі має Росія, а Казахстан та Білорусь – по 21,5%. При цьому 87,97% усіх митних зборів надходить до російського бюджету, Казахстан отримує 7,33%, Білорусь – 4,7%», - відзначає автор.  

Протягом останніх років країни вели перманентні тарифні війни, які зрештою закінчилися повною капітуляцією Білорусі, у якій ціни на газ сягнули $244 за тис. м3.

Детальніше про наслідки вступу України у Митний союз читайте у №15 номері Тижня.

Нагадаємо, 7 квітня президент Віктор Янукович заявив, що Україна може взяти участь у митному союзі в рамках Єдиного економічного простору, створюваного Росією, Білоруссю й Казахстаном, у форматі "3+1". Також стало відомо, що Росія готова на дуже значні компенсації.

Крім того, участь України в Митному союзі за формулою «3+1» російська сторона розуміє як повноцінну участь української сторони в цьому об’єднанні.

Більше того, на переговорах зі своїм українським колегою Миколою Азаровим прем'єр-міністр РФ Володимир Путін заявив, що не бачить великих проблем для України від вступу у  Митний союз.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.