НОВИНИ

ФБР розслідує можливу корупцію Гілларі Клінтон - Associated Press

Розслідування триває уже місяці, проте офіційного підтвердження цієї інформації з міністерства юстиції США немає.

Федеральне бюро розслідувань (ФБР) Сполучених Штатів Америки (США) перевіряє, чи не отримував фонд сім'ї Клінтонів пожертвування в обмін на політичні послуги дружини очільника установи, екс-президента США Білла Клінтона Гілларі за часів її перебування на чолі Державного департаменту. Про це повідомляє Associated Press.

Розслідування триває уже місяці, проте офіційного підтвердження цієї інформації з міністерства юстиції США немає.

Агентство новин AP отримало неофіційне підтвердження від наближеного до слідства джерела на умовах анонімності. Про це з посиланням на власні джерела пишуть також видання The Hill, CNN та New York Times.

У "Фонді Клінтона" відкидають припущення, що "торгували" прихильністю держсекретарки у 2009-2013 роках. В установі їх називають "політично вмотивованими", додає агенція AFP.

Президент США Дональд Трамп як під час передвиборчої кампанії, так і в Білому домі закидав Гілларі Клінтон корупційні дії та закликав поновити розслідування проти неї через використання приватного поштового сервера на посаді держсекретарки.

Раніше Міністерство юстиції Сполучених Штатів Америки (США) вирішило перевірити можливий зв'язок пожертвувань до фонду Клінтонів з операцією з продажу уранової компанії "Uranium One" російському "Росатому". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.