НОВИНИ

У НАТО оприлюднили відео перехоплення винищувачів РФ над Балтією

На записі видно, як американські літаки F-15 піднімаються за тривогою для перехоплення російських Су-30

Відео двох перехоплень російських винищувачів Су-30 оприлюднила місія НАТО, що бере участь в охороні повітряного простору Балтії,  Відповідний запис опублікований на сайті армії США Dvids.

"Перехоплення - це звичайне явище, і пілоти ВПС США регулярно проводять їх безпечним і професійним чином", - йдеться у публікації.

На відео на позначці 1 хв 39 сек. показано перехоплення двох російських літаків Су-30 в міжнародному повітряному просторі близько Балтії, яке відбулося 23 листопада 2017 року. Перехоплення було розпочато, оскільки російський літак не передавав відповідні коди, необхідні для контролю руху в повітрі, і не мав плану польоту.

З другої хвилини на відеозаписі можна побачити ще одне перехоплення російських винищувачів у міжнародному повітряному просторі близько Балтії, яке відбулося 13 грудня 2017 року. Перехоплення відбулося з тих же причин, що і попереднє.

Раніше Національні збройні сили Латвії зафіксували два військові літаки-винищувачі Збройних сил Росії неподалік кордонів країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.