НОВИНИ

У ЄС вирішили надати €50 млн безповоротної допомоги Фонду енергоефективності

Віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко зазначив, що Україна та ЄС на фінальній стадії підписання Угоди про співпрацю щодо співфінансування Фонду енергоефективності.

Україна та Євросоюз домовились про підписання угоди про співпрацю щодо співфінансування Фонду енергоефективності. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко на своїй сторінці у Facebook.

"Підписання Угоди відкриває доступ до ресурсу безповоротної донорської допомоги від ЄС у 50 млн євро на фінансування заходів енергоефективності, що здійснюватимуться ОСББ за правилами Фонду енергоефективності цього року, а також можливість додатково залучити ще 50 млн євро на фінансування заходів у 2019 році", – наголосив він.

Зубко також нагадав, що наприкінці року Уряд затвердив Статут Фонду енергоефективності та механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті 2018 року.

"Це дозволяє почати процес запуску та роботи Фонду енергоефективності. На фінансування заходів енергоефективності, що здійснюватимуться ОСББ за правилами Фонду енергоефективності, у 2018 році у Держбюджеті передбачене фінансування у розмірі 1,6 млрд грн", – зауважив міністр.

Нагадаємо, що у грудні 2017 року уряд затвердив статут Фонду енергоефективності та механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті 2018 року, що дозволить почати запуск роботи Фонду. У липні президент України Петро Порошенко підписав закон про Фонд енергоефективності, а також закон про енергетичну ефективність будівель.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.