НОВИНИ

Командувач армії Ірану заявив про готовність втрутитися в антиурядові протести

За словами генерал-майора, поліції загалом вдалося впоратися з опозиційними акціями, проте військові готові втрутитися за необхідності.

Командувач армії Ірану Абдулрахім Мусаві заявив, що військові готові допомогти поліції в ситуації з масовими антиурядовими протестами в країні. Про це пише Reuters.

Генерал-майор зазначив, що поліції загалом вдалося впоратися з опозиційними протестами, проте армія готова втрутитися за необхідності.

"Хоча цей безглуздий протест був настільки малим, що частина поліцейських сил змогла придушити його в зародку... ви можете бути впевнені, що ваші товариші в армії Ісламської Республіки будуть готові протистояти дурням Великого сатани (Сполучені Штати. - Ред.)", - сказав Мусаві.

Як повідомлялося, 5 січня Рада безпеки ООН збереться на екстрене засідання через події в Ірані. 

Нагадаємо, перші протести в низці іранських міст розпочалися 28 грудня. Під час протестів загинули щонайменше 20 осіб.  Учасники акцій протестували проти складної економічної ситуації, а також проти керівництва країни. 

2 січня представник міської влади Алі-Асгар Насербахт заявив, що близько 450 осіб затримали з суботи в столиці Ірану в зв'язку з масовими протестами та заворушеннями.

Згодом, 3 січня, командувач Корпусу вартових ісламської революції (КВІР) генерал Мухаммед Алі Джафарів заявив, що в Ірані припинилися антиурядовів акції протесту.