НОВИНИ

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували збільшення кількості вибухів на Донбасі

Зокрема, у районі Світлодарська спостерігачі зафіксували близько 80 вибухів із невстановленого типу озброєння.

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) зафіксували збільшення кількості вибухів на Донбасі. Про це йдеться у звіті місії станом на 3 січня.

"У Донецькій області Спеціальна моніторингова місія задокументувала більше порушень припинення вогню, включаючи більше вибухів (близько 130), якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (35 вибухів)", - йдеться у звіті.

Так, увечері та вночі з 2 на 3 січня камера СММ біля Донецької фільтрувальної станції (за 15 км на північ від Донецька) послідовно зафіксувала 16 снарядів в польоті зі сходу на захід, шість невизначених вибухів та три снаряди в польоті з заходу на схід, за якими послідувало ще 5 вибухів із невстановленого озброєння, два вибухи у повітрі та 74 снаряди в польоті на відстані 1-3 км зі сторони півдня.

Зазначається, що протягом дня 3 січня спостерігачі, перебуваючи в окупованій Ясинуватій (за 16 км на північний схід від Донецька), впродовж майже півгодини чули 19 вибухів із невстановленого озброєння та близько 20 пострілів зі стрілецької зброї на відстані 3-5 км зі сторони заходу на північний захід.

Нагадаємо, що у зоні АТО минулої доби, 3 січня, а даними штабу, бойовики п'ять разів відкривали вогонь по позиціях українських військових.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.