НОВИНИ

Гендиректор "Київстару" заявив, що податківці провели обшуки у головному офісі компанії

За словами Петра Чернишова, у головний офіс оператора 4 січня прийшли з обшуком близько трьох десятків податкових поліцейських.

У головний офіс оператора "Київстар" вранці 4 січня прийшли з обшуком близько трьох десятків податкових міліцейських. Про це генеральний директор компанії Петро Чернишов написав на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні вранці до нас в головний офіс прийшло близько трьох десятків податкових поліцейських. Проникли через охорону всієї ось такий бригадою, просто розставивши наш турнікет, і пред'явили нам Постанову Шевченківського районного суду м.Києва про дозвіл провести обшук нашого офісу. В їх складі прийшли відразу чотири податкових майора ", – йдеться у повідмоленні.

Чернишов стверджує, що обшук пов'язаний зі справою, в якому є три договори, укладених ще минулим керівництвом компанії і вже припинили дію, а також "пару десятків додаткових документів до них".

"Ми вважаємо, що це справа придумано, так як компанія завжди справно і в повному обсязі перераховує всі податки і збори до бюджету країни. Не дарма нас регулярно називають платником податків номер 1 в галузі зв'язку та одним з найбільших платників податків країни (видання" Вісник. Рейтинг ", яке, до речі, виходить за підтримки УКРІНФОРМ). Даруйте, за 20 років роботи Київстар сплатив до скарбниці 52 млрд грн різних податків і зборів", - написав він.

Нагадаємо, що у грудні 2017 року Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував найбільшого мобільного оператора "Київстар" на понад 21 млн грн. Так, Київстар мав сплатити штраф за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.