НОВИНИ

НАЗК виявило порушення в електронній декларації віце-прем'єра

За 2016 рік Зубко задекларував 1 355 432 гривень доходів.

Національне агентство з запобігання корупції виявило порушення в електронній декларації міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка. Про це йдеться в рішенні про результати повної перевірки е-декларації за 2016 рік.

Зокрема, Зубко не вказав відомості про право користування дачним будинком, який орендує його дружина і який є місцем його фактичного проживання. Також він зазначив площу цього будинку в 120 кв. м, замість 265,8 кв. м, що підтверджує договір про оренду. Крім того, політик задекларував земельну ділянку площею 1,8 тис. кв. м, при цьому її площа становить 2 000 кв. м.

Віце-прем'єр також вказав замість ідентифікаційного номера автомобіля Toyota Rav4, який належить його дружині, номерний знак.

"Таким чином, він порушив вимоги п. 2 і 3 ч. 1 ст. 46 закону "Про запобігання корупції", - йдеться в повідомленні.

У НАЗК наголосили, що за результатами перевірки декларації фактів суміщення і конфлікту інтересів у Зубко не встановлено. Також відсутні підстави для притягнення його до адміністративної або кримінальної відповідальності.

У відомстві вказали, що тепер Зубко повинен подати декларацію з достовірними даними.

Повідомляється, що за 2016 рік Зубко задекларував 1 355 432 гривень доходів.

Нагадаємо, у грудня Національне агентство з питань запобігання корупції виявило порушення в електронній декларації міністра культури Євгена Нищука. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.