НОВИНИ

Суд відмовив Саакашвілі у наданні статусу біженця в Україні

Рішення оголосила суддя Тетяна Скочок.
У середу, 3 січня, окружний адміністративний суд Києва не задовольнив позов екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі щодо рішення Міграційної служби у Київській області "Про відмову Саакашвілі в оформленні документів для вирішення питання про визнання особою, яка потребує додаткового захисту". Відповідне рішення оголосила суддя Тетяна Скочок. 

"Окружний суд у складі судді Тетяни Скочок ухвалив рішення відмовити у задоводенні позову Міхеїла Саакашвілі", - заявила Скочок. 

Як повідомлялося, Саакашвілі вимагає визнати протиправним та скасувати рішення міграційної служби від 1 листопада 2017 року про відмову в оформленні документів для вирішення питання про визнання його особою, яка потребує додаткового захисту. 

У липні 2017 року Президент Петро Порошенко позбавив Саакашвілі українського громадянства. У серпні Головна прокуратура Грузії направила запит про екстрадицію Саакашвілі. Екс-президент Грузії заявляв, що готує клопотання до Мін'юсту, в якому наведе аргументи, чому його не можна екстрадувати на батьківщину. 

1 листопада Управління ДМС в Київській області ухвалило рішення "Про відмову Саакашвілі в оформленні документів для вирішення питання про визнання особою, яка потребує додаткового захисту". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.