НОВИНИ

У МЗС порадили українцям утриматися від поїздок до Єгипту через активізацію ІДІЛ

У відомстві зазначили, що у Єгипті продовжили надзвичайний стан на три місяці.

Департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України радить утриматися від поїздок до Єгипту у зв'язку з продовженням ще на три місяці дії в державі надзвичайного стану. Про це 3 січня повідомили у прес-службі Департаменту консульської служби МЗС.

"Єгипет продовжив надзвичайний стан у країні на три місяці. Рекомендації громадянам України - актуальні ", - йдеться у повідомленні.

Тому в зовнішньополітичному відомстві наполегливо рекомендують громадянам України переглянути власні плани щодо відвідування Єгипту протягом дії в державі надзвичайного стану.

Вдповідні застереження викликані істотною активізацією на території Єгипту радикальних терористичних угруповань, включаючи “ІДІЛ”, які дедалі частіше спрямовують терористичні акти проти цивільних громадян з огляду на їхню релігійну приналежність.

Тим громадянам, які вже перебувають у Єгипті, рекомендовано зважити на наявні ризики подальшого перебування на території цієї держави та неухильно дотримуватись таких порад:

– категорично не рекомендується здійснювати поїздки і перебувати на півночі та в центральній частині Синайського півострова, а також у пустельних районах на захід від долини ріки Ніл;

– виявляти пильність при відвідуванні північного узбережжя Єгипту, столиці країни та дельти ріки Ніл, туристичних місць у її долині, узбережжя Червоного моря (курорти міст Хургада, Ель-Гуна, Сафага, Затоки Макаді та Затоки Сома), а також південної частини Синайського півострова (курорти міст Шарм-ель-Шейх, Дахаб, Таба).

Особливо обачними рекомендується бути під час святкування в Єгипті релігійних, у тому числі християнських, свят та по можливості утримуватися від відвідування релігійних святинь.

Раніше посольство України в Ізраїлі рекомендувало українцям утриматися від відвідання ближчим часом Єрусалима через загостренням безпекової ситуації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.