НОВИНИ

Штаб АТО показав фото і відео з тренувань армійської авіації

Екіпажі вертольотів Мі-8МТ та Мі-24 відпрацьовували польоти парами та інші навчально-бойові завдання.

У районі проведення антитерористичної операції пройшли навчання підрозділів армійської авіації Сухопутних військ Збройних сил України. Про це в неділю, 31 грудня, повідомляє прес-центр штабу АТО.

"Вертольоти армійської авіації в районі АТО виконують транспортно-евакуаційні завдання: транспортування поранених, доставка особового складу, перекидання вантажів тощо", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що екіпажі вертольотів Мі-8МТ та Мі-24 відпрацьовували польоти парами та інші навчально-бойові завдання.

"За легендою навчань, група диверсантів на малогабаритних надводних човнах намагалася висадитися на берег. Завдання чергової ланки вертолітників – не допустити висадки противника та знищити", - зазначили в штабі.

Повідомляється, що екіпажі вертольотів Мі-8МТ використовуючи кулеметне озброєння, заходили на ціль. Їх корегували авіаційні навідники, які також вдосконалили власні навички.

"Новинкою навчань стало застосування пари бойових вертольотів Мі-24, які прибули у визначений район за сотні кілометрів з оперативних аеродромів за викликом авіанавідника", - наголосили в прес-центрі.

Як повідомлялося 15 грудня, військові Національно гвардії України провели тактико-спеціальні навчання, які пов’язані з реальним виконанням бойових завдань у зоні АТО щодо виявлення та знешкодження озброєних формувань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.