НОВИНИ

Порошенко підписав закон щодо змін у Податковому кодексі

Законопроект набирає чинності з 1 січня 2018 року.

Президент Петро Порошенко підписав проект закону "Про внесення змін у Податковий кодекс України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2018 році", який встановлює нові правила для безмитного ввезення в Україну посилок. Про це 30 грудня повідомляє прес-служба глави держави.

Так, змінами до Податкового кодексу передбачено вирішення питання щодо блокування податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, здійснення індексації ставок податків, встановлених в абсолютних значеннях. Також забезпечується внесення змін до правил безмитного ввезення товарів на територію України, у тому числі в міжнародних поштових та експрес-відправленнях; впроваджується ряд стимулюючих та преференційних норм, у тому числі щодо надання пільг за окремими видами діяльності та на певні види продукції тощо.

Закон набирає чинності з 1 січня 2018 року.

Нагадаємо, 7 грудня Верховна Рада України внесла зміни в Податковий кодекс України. Закон "Про внесення змін у Податковий кодекс України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2018 році" підтримали 252 народних депутата.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.