НОВИНИ

Детективи НАБУ затримали колишнього голову Львівської облради — ЗМІ

За даними видання, Фурдичка підозрюють у вимаганні хабара.

У Києві в суботу, 30 грудня, детективи НАБУ затримали за підозрою у вимаганні хабара директора Інституту агроекології і природокористування Національної аграрної академії наук України Ореста Фурдичка. Про це повідомляє ZAXID.NET з посиланням на джерела в одному із правоохоронних відомств.

Згідно з повідомленням, детективи також провели обшуки у робочому кабінеті та вдома у Фурдичка.

НАБУ наразі не коментує цієї інформації.

65-річний Орест Фурдичко з початку 90-х очолював лісову галузь Львівщини і саме з його ім’ям преса пов’язувала масштабні зловживання у цій галузі. У 1990-1997 роках був депутатом Львівської облради, у 1997-1998 роках – був головою Львівської облради. У 1998-2002 роках був народним депутатом України, пізніше працював на керівних посадах у Держкомітеті лісового господарства України та у міністерстві охорони навколишнього середовища. У травні 2017 року президент нагородив його орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня.

Нагадаємо, 28 грудня працівники Нацполіції та прокуратури затримали директора комунального підприємства "Миколаївський міжнародний аеропорт" Михайла Галайка при спробі дати хабара у розмірі 700 тис. грн голові Миколаївської ОДА Олексію Савченку.