НОВИНИ

Порошенко призначив державні стипендії видатним медикам

Згідно з указом, довічні стипендії отримали 13 медиків, дворічні – 70 медиків.

Президент України Петро Порошенко підписав Указ "Про призначення державних стипендій видатним діячам охорони здоров'я". Про це повідомляє прес-служба голови держави.

"Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про призначення державних стипендій видатним діячам охорони здоров’я». Довічні стипендії отримали 13 медиків, дворічні – 70 медиків", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, серед відзначених діячів охорони здоров’я - працівники комунального закладу "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова", низки медичних закладів в Івано-Франківській, Чернігівській, Запорізькій, Чернівецькій, Волинській, Дніпропетровській, Сумській, Житомирській, Львівській, Київській, Рівненській, Донецькій та Тернопільської областях.

Також у переліку відзначених стипендіями працівники установ Міністерства охорони здоров’я України та Національної академії медичних наук України.

Нагадаємо, що у березні Кабінет міністрів України призначив урядові стипендії 100 видатним спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту. 25 стипендій призначено для видатних спортсменів, тренерів та діячів спорту інвалідів за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту інвалідів та паралімпійського руху, 75 стипендій для видатних спортсменів, тренерів та діячів фізичної культури і спорту за великі досягнення у сфері розвитку спортивної галузі. Загальна сума на реалізацію проекту акта становить 960,0 тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.