НОВИНИ

Саакашвілі заявив, що наметове містечко під Радою йому не підпорядковується

Колишній очільник Одеської ОДА зазначив, що представники табору приймають свої власні рішення.

Представники наметового містечка під Верховною Радою України не підпорядковуються екс-президенту Грузії, лідеру партії "Рух нових сил" Міхеїлу Саакашвілі. Про це заявив сам Саакашвілі відповідаючи на питання журналістів про подальшу долю наметового містечка.

«Вони самі обрали своїх представників, я їх знаю. Але вони ніяк нам не підпорядковуються, вони незалежні від нас. Вони нам союзники, але вони приймають свої власні рішення і я не даю їм вказівок», — сказав Саакашвілі.

Саакашвілі додав, що народним депутатам Семену Семенченку і Єгору Соболєву самим треба вирішити, чи залишати намети під Радою.

«Я не знаю, що конкретно буде з наметовим містечком, тому що це потрібно вирішувати людям, які там», — зазначив політик.

Як повідомлялося, 6 грудня близько 6.00 ранку правоохоронці здійснили спробу штурму наметового містечка активістів, які підтримують екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі в Маріїнському парку. Згодом у поліції повідомили, що під час штурму постраждало одинадцять правоохоронців та двоє цивільних осіб. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.