НОВИНИ

У Нацкомісії запевнили, що тарифи на електрику для населення піднімати не будуть

За словами глави НКРЕКУ, тарифи для населення наразі не переглядаються.

Незважаючи на зростання оптової ринкової ціни електроенергії, тарифи для населення піднімати не будуть. Про це заявив глава Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг України (НКРЕКУ) Дмитро Вовк.

За словами глави НКРЕКУ, тарифи для населення наразі не переглядають, однак вони нижчі за європейські в шість разів.

"В Європі середній рівень тарифів для населення становить 20 центів у 28 країнах. При поточному курсі євро і згідно з даними Національного банку курс євро становить 33,24. Тому тариф відповідає 6,78 гривень з усіма податками, що майже в шість разів вище, ніж тариф в Україні. За тарифами для непобутових або промислових споживачів...Навіть якщо розглядати питання оптової ринкової ціни і тарифів для промисловості, середній рівень для споживачів 1 класу в Європі становить 3 гривні 80 копійок, що значно вище, ніж в Україні, де середній рівень до 2 грн. Тому на сьогоднішній день тарифи як для населення, так і промисловості залишаються найнижчими ", - підкреслив Дмитро Вовк.

Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), заявила про підвищення цін на електричну енергію майже на 16%. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.