НОВИНИ

Бойкот ЧС-2018 з шахів. Пост українки Музичук став найпопулярнішим у Facebook

Щогодини додається кілька сотень нових поширень та коментарів.

Запис української шахістки Анни Музичук про бойкот чемпіонату світу в Саудівській Аравії у Facebook став найпопулярнішим постом року в українському сегменті соцмережі. Про це повідомляє Watcher.

"Це найпопулярніший пост в українському сегменті Facebook за весь час його існування. І показники його продовжують активно зростати – щогодини додається кілька сотень нових поширень та коментарів. Майже всі коментатори підтримують рішення Анни та її сестри", - йдеться у повідомленні.

Анна Музичук є чинною чемпіонкою світу і в бліці, і в швидких шахах. 23 грудня вона заявила про рішення не їхати на чемпіонат світу зі швидких шахів, який відбудеться в Саудівській Аравії з 26 по 30 грудня.

«Через кілька днів я втрачу обидва свої чемпіонські титули – один за іншим. Просто тому, що вирішила не їхати до Саудівської Аравії. Не граймо за чиїмись правилами, не носитимемо абайю, не ходитимемо з супроводом на вулицю і взагалі не відчуватимемо себе вторинною істотою. Рівно рік тому я виграла обидва ці титули і була найщасливішою людиною в шаховому світі, тепер же я відчуваю себе дуже погано. Я готова боротися за свої принципи і пропустити турнір, який міг би принести більше грошей, ніж десяток турнірів разом узятих. Це все дратує, але найбільше – що нікому немає до цього діла. Це по-справжньому гірке почуття, але я все одно не змінюватиму свою думку. Те ж саме стосується і моєї сестри Марії – я дуже рада, що вона розділяє мою точку зору. І так, для небагатьох, кого це все ще хвилює – ми повернемося!» – написала Музичук.

Чемпіонат світу зі швидких шахів та бліцу проходить в Саудівській Аравії з 26 по 30 грудня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.