НОВИНИ

Екс-посадовцю КОДА оголосили підозру через розкрадання коштів, призначених на житло для переселенців

За даними правоохоронців, екс-службовець умисно витратив не за цільовим призначенням бюджетні кошти на загальну суму майже 10 млн грн.

Прокуратура Київської області оголосила підозру колишньому начальнику Служби в справах дітей та сім’ї Київської обласної держадміністрації, якому інкримінують зловживання службовим становищем, унаслідок якого державі були завдані збитки майже на 10 млн гривень. Про це повідомила прес-служба прокуратури.

Так, правоохоронці повідомили про підозру в вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі строком до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

"У рамках досудового розслідування встановлено, що екс-службовець, перебуваючи на посаді, в порушення цільового призначення Грантової угоди Європейського Союзу, в рамках реалізації проекту технічної допомоги "Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо переміщених сімей у Київській області", у період з 2015-2016 років, умисно витратив не за цільовим призначенням бюджетні кошти на загальну суму майже 10 млн гривень", - йдеться в повідомленні.

У прокуратурі зазначили, що кошти призначались для створення соціального гуртожитку для переселенців, а також на проведення капітального ремонту та облаштування нежитлової будівлі для приватного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку.

Нагадаємо, перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юсуф Куркчі повідомив, що для того, аби забезпечити житлом усіх переселенців, державі необхідно витратити від 20 до 40 млрд доларів.