НОВИНИ

У Київавтодорі розповіли, скільки мільйонів витрачають щоденно на прибирання снігу у столиці

З початку осінньо-зимового періоду з вулиць Києва в місця для тимчасового накопичення вивезено до понад 47 тисяч тон снігу.

На прибирання снігу в Києві у 2017 році передбачено 252,5 мільйони гривень, щоденно — 1,67 мільйони гривень. Про це Комунальна корпорація «Київавтодор» відповіла Громадському в листі за підписом заступника генерального директора корпорації Валентина Осипова.

«Разом з тим, інформуємо, що відповідно до розрахунків шляхово-експлуатаційних підприємств комунальної корпорації “Київавтодор”, нормативна потреба в коштах на механізоване та ручне прибирання вулиць і дорог міста в зимовий період складає 343768,1 тисяч гривень, щоденно 2276,6 тисяч гривень, що на 36% більше, ніж фактично виділяється із міського бюджету», — наголошують у відповіді.

Щодо нещодавніх опадів, в «Київавтодорі» повідомляють, що від початку погіршення погодних умов над ліквідацією наслідків снігопаду в цілодобовому режимі працювало орієнтовно 230-250 одиниць снігоприбиральної техніки підприємств комунальної корпорації «Київавтодор» (в залежності від зміни).

Також на в столиці України працювало вдень 40-50 бригад з ручного прибирання снігу, а вночі — 20-30 бригад.

У разі необхідності залучалась спеціальна техніка сторонніх підприємств, установ та організацій, відповідно до попередньо укладених договорів.

З початку осінньо-зимового періоду з вулиць Києва в місця для тимчасового накопичення вивезено до понад 47 тисяч тон снігу.

Нагадаємо, 18 грудня у Києві випала третина місячної норми опадів у вигляді снігу, висота покриву досягала близько 30 см.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.