НОВИНИ

Ветерани АТО заблокували автовокзал у Дніпрі через відмову військовому в пільговому проїзді

Причиною акції став інцидент, коли бійцю АТО за посвідченням учасника бойових дій відмовили в продажу пільгового квитка.

У Дніпрі в четвер, 28 грудня, ветерани АТО блокували Дніпровський автовокзал через ситуацію з відмовою в пільговому проїзді учаснику бойових дій, яка сталася напередодні. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook голова політичної партії "Національний корпус" в Дніпропетровській області Родіон Кудряшов.

Так, причиною акції став інцидент, коли в касі автовокзалу бійцю АТО за посвідченням учасника бойових дій (УБД) відмовили в продажу пільгового квитка.

Зазначається, що касир та черговий диспетчер відмовилися продати квиток, посилаючись на те, що програма працює не коректно і немає можливості надрукувати пільговий квиток. 

Зазначимо, що за законом України 3551 ветеран АТО з посвідченням УБД не просто має право на безкоштовний проїзд, але і має право на придбання квитків в черзі.

Нагадаємо, у листопаді в Харкові суд зобов’язав приватного перевізника виплатити компенсацію ветеранові АТО Андрію Микитенку. Так, боєць АТО подав позов до підприємства автобусних станцій про визнання протиправною відмовою у наданні пільгового квитка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.