НОВИНИ

У Польщі затримали російського олігарха, який перебуває в міжнародному розшуку

У Чєрнякова був при собі фальшивий паспорт громадянина Румунії.

У Варшаві прикордонники затримали в аеропорту російського олігарха Андрєя Чєрнякова, який перебуває в міжнародному розшуку за фінансові зловживання. Про це пише Onet.pl.

Згідно з повідомленням, при собі чоловік мав фальшивий закордонний паспорт громадянина Румунії.

"Мандрівник під час прикордонної перевірки при виїзді з Польщі надав підроблений румунський паспорт. Прикордонники з'ясували, що затриманий є громадянином Росії. Після перевірки виявилося, що його розшукують російські правоохоронні органи за фінансові зловживання", - заявив представник Навіслянського відділу Прикордонної служби РП Кшиштоф Гжех.

Росіянину висунуто звинувачення в підробці документів, і він погодився відбути покарання у вигляді шести місяців ув'язнення з відстрочкою на два роки.

"З огляду на його переслідування російськими органами правосуддя, рішенням Варшавського окружного суду він тимчасово заарештований", - зазначив Гжех.

Читайте також: Російсько-українського олігарха не впустили в США

За інформацією російських ЗМІ, органи правосуддя РФ готують подання польській стороні про екстрадицію Чєрнякова в Росію.

Чєрняков керував однією з найбільших будівельних компаній Росії - "Космос". Російські органи правосуддя інкримінують йому розтрату 11 млрд рублів (300 млн дол.), які його компанія кредитувала в банку "Москва".

Нагадаємо, на початку грудня в Ніцці затримали близького до Кремля російського олігарха Сулеймана Керімова, що входить у двадцятку найбагатших людей Росії. Причина арешту — маніпуляції з готівкою під час купівлі п’яти елітних вілл в Антібах.