НОВИНИ

Львів’ян попередили про загрозу зриву опалювального сезону у 2018 році

У мерії скаржаться, що держава досі не відшкодувала львівським підприємствам пільги і субсидії.

Через невідшкодування державою пільг і субсидій, теплоенергуючі підприємства не зможуть розрахуватися з національної акціонерної компанією "Нафтогаз України", що поставить під загрозу опалювальний сезон у Львові у 2018 році. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Зазначається, що держава досі не відшкодувала ЛМКП "Львівтеплоенерго" і ЛКП "Залізничнетеплоенерго" понад 100 млн грн пільг і субсидій, нарахованих мешканцям за послуги з теплопостачання.

"Підприємствам не буде виділено номінацій (лімітів) природного газу, що зумовить його негативний місячний небаланс, а відтак необхідність оплати спожитого газу за ціною у два рази вищою за ринкову. Крім цього, це може поставити під зрив стабільне і якісне теплопостачання мешканців міста", - зауважили тепловики Львова.

Крім того, через неспромогу  розрахування за спожитий природний газ підприємствам нарахують штрафні санкції, які за день протермінування становлять для ЛМКП "Львівтеплоенерго" 150,5 тис. грн та для ЛКП "Залізничнетеплоенерго" 44,9 тис. грн.

Нагадаємо, 5 грудня президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про житлово-комунальні послуги". Згідно з повідомленням, реалізація положень закону сприятиме демонополізації та дерегуляції у сфері житлово-комунальних послуг, підвищенню їх якості, забезпеченню можливості контролю за їх наданням, оновленню житлового фонду та підвищенню ефективності його управлінням.