НОВИНИ

Режисер "Кіборгів" отримав головну нагороду київського кінофестивалю "Молодість"

"Скіфського оленя" Сеітаблаєву вручили за підсумками Днів українського кіно у Верховині.

Головну нагороду київського кінофестивалю "Молодість" отримав режисер Ахтем Сеітаблаєв за військову драму "Кіборги". Про це повідомляє прес-служба кінофестивалю.

"Скіфського оленя" режисерові вручили за підсумками Днів українського кіно, які проходили у карпатському містечку Верховина.

"Переможець фестивалю за результатами глядацького голосування фільм "Кіборги" має максимально можливу оцінку - 4,95 з 5 можливих балів", - йдеться у повідомленні.

"Я впевнений в тому, що ми є свідками відродження українського кіно. Дякую глядачам за таку високу оцінку, дякую за те, що українці цікавляться вітчизняним кіно. Я в цьому переконаний, тому що зараз багато і сам подорожую із фільмом "Кіборги". Тільки повернувся з міста Херсон, там було 1600 глядачів в залі. Це був не кінотеатр, але місцева влада зробила все, щоб люди з районів змогли приїхати", - сказав Сеітаблаєв.

Нагадаємо, стрічка режисера Ахтема Сеітаблаєва "Кіборги" встановила новий рекорд для національних фільмів у вітчизняному прокаті за касовими зборами.  За результатами третього вікенду загальні касові збори склали 19 348 846 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.