НОВИНИ

Держзрада Януковича. У суді збираються допитати екс-депутата з Криму

Слухання продовжаться у четвер, 28 грудня.

Оболонський районний суд Києва продовжить засідання у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича по суті 28 грудня. Про це оголосив головуючий суддя у справі В'ячеслав Дев'ятко.

"Ми сьогодні допитали у справі чотирьох важливих свідків. Суд продовжить розгляд справи завтра о 10:00", - сказав суддя.

Також очікується, що 28 грудня суд допитає як свідка у справі про держзраду Януковича екс-народного депутата та екс-депутата Верховної Ради АРК Андрія Сенченка. 

Як повідомлялося, 27 грудня суд допитав як свідків у справі про держзраду Януковича народного депутата, а в 2014 році командувача військової частини А-4515 у Бельбеку Юлія Мамчура; командувача ВМС України Ігоря Воронченка; помічника командувача ВМС Марину Каналюк, яка свого часу в Криму відповідала за взаємодію з військовими структурами РФ на території України; начальника продовольчої служби тилу ВМС ЗСУ полковника Олександра Кустановича.

Генеральна прокуратура звинувачує Януковича у державній зраді. У справі фігурує лист Януковича від 1 березня 2014 року до президента РФ Владіміра Путіна із проханням увести війська в Україну. У ГПУ вважають, що цей лист узаконив надання Путіну дозволу на використання російських військ в Україні, що сприяло анексії Криму та окупації частини Донбасу.