НОВИНИ

Реформа залізниці. В уряді розповіли про перший крок до демонополізації

За словами прем'єр-міністра, у питанні з демонополізацією Укрзалізниці важливо не наробити помилок, які дуже дорого коштують тим країнам, які реформують залізниці.

Україні потрібно вдосконалювати антимонопольне законодавство. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у коментарі Тижню.

"Я взагалі проти монополій: хоч державних, хоч приватних. Вони завжди негативно впливають на конкуренцію. Я вважаю, що нам потрібно вдосконалювати антимонопольне законодавство, і такі ініціативи ми напрацьовуємо. Треба більше повноважень Антимонопольному комітету в частині розслідування змов ринкових гравців", - заявив прем'єр.

Гройсман підкреслив, що у питанні з демонополізацією Укрзалізниці треба бути дуже обережним.

"Тут важливо не наробити помилок, які дуже дорого коштують тим країнам, які реформують залізниці. Колії мають залишитися в державній власності. А от щодо рухомого складу, то в нас уже є, наприклад, приватний парк вагонів — це можна вважати першим кроком до демонополізації. Я дуже сподіваюся, що вдасться сформувати в Укрзалізниці якісну наглядову раду, яка зможе впроваджувати дієві рішення", - додав прем'єр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.