НОВИНИ

Гройсман вирішив звільнити очільника Укроборонпрому

За словами прем'єра, він доручив Романову погасити заборгованість перед колективом Миколаївського судноремонтного заводу до 25 грудня.

Глава Кабміну Володимир Гройсман вирішив звільнити очільника держконцерну "Укроборонпром" Романа Романова через заборгованість по зарплаті працівникам Миколаївського судноремонтного заводу. Про це він сказав у середу, 27 грудня, під час засідання уряду.

За словами прем'єра, він доручив Романову погасити заборгованість до 25 грудня.

"Я дав доручення щодо погашення заборгованості перед колективом керівнику Укроборонпрому. Контрольний термін – 25 грудня... Заборгованість не погашена. Чув зворотню інформацію, що вони не можуть це зробити. Сьогодні підпишу подання на ім'я президента, а раджу керівнику Укроборонпрому сьогодні звільнитись самостійно. Більше з вами працювати я не буду", – сказав він.

Гройсман також додав, що прийде новий керівник і знайде рішення.

"Тому сьогодні я поставлю це питання і сподіваюся, що президент швидко прийме рішення про звільнення людей, які не здатні виконувати функції, які на них покладені", - зазначив він.

Зазначимо, що працівники ДП "Миколаївський суднобудівний завод" вже другий день блокують виїзд на Південнобузький міст у Миколаєві. Вони вимагають зарплати, яку їм уряд пообіцяв виплатити до 25 грудня.

Нагадаємо, 26 грудня Незалежний антикорупційний комітет з питань оборони (НАКО) повідомив, що розриває партнерство з держконцерном "Укороборонпром" через відсутність реформ. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.