НОВИНИ

Три американських міста подали позов проти Міноборони США

Пентагон звинувачують у тому, що він не передавав ФБР повну інформацію про "значну кількість людей", яким заборонено мати зброю.

У США влада Нью-Йорка, Сан-Франциско і Філадельфії подала до суду позов проти Міністерства оборони країни через те, що Пентагон не надавав ФБР інформацію про людей, яким заборонено мати зброю. Про це повідомляє телеканал NBC.

Згідно з повідомленням, відомство не передавало в ФБР повну інформацію про військових, яким заборонено купувати зброю через судимості. Також Пентагон не повідомив про "значну кількість людей", яким заборонено мати зброю.

"Протягом десятиліть Міністерство оборони ухилялося від свого юридичного обов'язку надавати інформацію ФБР, яка може заборонити небезпечним особам купувати зброю", - сказав адвокат корпорації New York City Corporation Захарі Картер.

Згідно з текстом позову, така робота Пентагону сприяла трагедії, яка сталася в баптистській церкві міста Сатерленд-Спрінгс в штаті Техас.

Нагадаємо, 26 людей загинули в результаті стрілянини, яку вчинив озброєний чоловік на ім'я Девін Келлі в одній з баптистських церков в американському штаті Техас, неподалік міста Сан-Антоніо 5 листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.