НОВИНИ

В Україні запрацював перший Центр реабілітації наслідків нейротравм для бійців АТО

Пацієнти можуть пройти реабілітацію і отримати терапевтичний супровід супутніх захворювань, скористатися повним спектром оздоровчих процедур госпіталю.

У Рівненському обласному госпіталі учасникам АТО допомагатимуть боротися з наслідками важких черепно-мозкових та спинальних травм. Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що це перше таке відділення в системі Міністерства охорони здоров'я (МОЗ).

Центр облаштували сучасним обладнанням. Тут 50 ліжок, курс лікування в середньому триває 180 днів. Пацієнти можуть пройти реабілітацію і отримати терапевтичний супровід супутніх захворювань, скористатися повним спектром оздоровчих процедур госпіталю.

«Кілька місяців напруженої роботи МОЗ спільно з Урядом та небайдужими людьми. Результат – центр реабілітації в Клевані. Тепер він приймає на якісну та безоплатну допомогу наших громадян. Якщо родина пацієнта передає останнє, щоб поставити його на ноги, або рік чекає в чергах на безоплатне лікування, то в країні щось не так. Тепер нарешті з’явилося місце, де чудові фахівці в прекрасних умовах нададуть всебічну допомогу», – сказала в. о. Міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрун.

За словами заступниці голови Рівненської ОДА Світлани Богатирчук-Кривко, на ремонт приміщення з обласного бюджету виділили 7 мільйонів гривень та ще 11 мільйонів спрямували з Державного фонду регіонального розвитку. Окремо на придбання медичного обладнання з держбюджету виділили 28 мільйонів гривень.

Як повідомлялося, ознаки посттравматичного синдрому констатуються лише у кожного четвертого учасника антитерористичної операції на сході країни.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.