НОВИНИ

У Мінінфраструктури розповіли про два лоукости, які планують зайти на український ринок

За словами міністра, жодна авіакомпанія не матиме преференцій на українському ринку.

У 2017 році Мінінфраструктури домовлялося з трьома лоукостерами про вихід на український ринок, і вже домоглося результату в перемовинах із однією з компаній. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

"На початку року ми почали переговори з трьома компаніями, я не хотів анонсувати, що може бути три, тому ми обережно говорили про один, який відбувся. Вони оголосили себе цього року. Переговори з двома іншими тривають, я на 80% впевнений, що наступного року вони зайдуть на український ринок", - сказав Омелян.

Міністр зазначив, що одна з компаній - Sky Up - буде повністю українською, інші - з українським контрольним пакетом.

Читайте також: Подорожувати дешево. Куди літають лоукости з України

"Поки що ми говоримо про компанію, що вже відбулася, це 100% українського приватного капіталу - Sky Up. Дві інші будуть із 49% іноземного капіталу та 51% українського, щоб вони могли здійснювати внутрішні українські рейси. Вони уважно аналізують ринок - це суттєві капіталовкладення і вони мають почуватися на 100% захищеними та вірити державі", - пояснив Омелян.

За словами міністра, жоден із лоукостерів на українському ринку не матиме преференцій.

"Для нас важливо, щоб це були не лише внутрішні, але й міжнародні авіаперевезення у форматі вільної конкуренції. Ми не хочемо створити преференцію чи особливі умови для когось. Умови будуть рівними для всіх. Конкуренція має бути", - додав Омелян.

Нагадаємо, раніше Володимир Омелян повідомив, що в Україні з квітня 2018 року розпочне роботу національна авіакомпанія в сегменті дешевих авіаперевезень SkyUp.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.