НОВИНИ

Ар'єв прокоментував заяву глави МЗС Німеччини щодо членства України в ЄС

За словами депутата, слова Габріеля варто розглядати з позиції того, що він намагається налагодити відносини з РФ і є прихильником скасування санкцій проти неї.

Голова української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Володимир Ар'єв повідомив, що існує кілька причин, чому міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель заявив, що Україна в найближчі роки не стане членом Євросоюзу. Про це він сказав у вівторок, 26 грудня, передає Еспресо.TV.

За словами Ар'єва, такі слова варто розглядати з позиції того, що Габріель намагається налагодити відносини з Росією і є прихильником скасування санкцій проти неї.

"Є друга точка зору стандартної німецької зовнішньої політики, яка має таку умову: якщо вона робить щось накшталт того, що я сказав, то вона має тому, хто постраждав, підсолодити певним чином пігулку", - наголосив Ар'єв.

Він також зазначив, що відповідна ідея Габріеля, яка навряд чи обговорювалася в ЄС, була оприлюднена, щоб посилити співпрацю України з Європейським союзом.

Депутат додав, що німецький міністр й надалі порушуватиме це питання, тож треба уважно стежити за тим, якими будуть його подальші кроки.

Нагадаємо, сіністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель заявив, що спираючись на модель сформовану за підсумками виходу Великої Британії з Євросоюзу, Брюссель міг би почати вибудовувати взаємини з Україною і Туреччиною. За його словами, у найближчі роки зазначені країни не стануть членами Євросоюзу.