НОВИНИ

У Мінінформполітики назвали основні проблеми відновлення українського мовлення на Донеччині

Заступнця голови МІП Еміне Джапарова наголосила, що для відновлення мовлення є традиційна система – це вежі та передавачі.

У Міністерстві інформаційної політики назвали основні проблеми відновлення українського телевізійного та радіомовлення в Донецькій області. Про це розповіла аналітик Мінінформполітики Юлія Каплан під час презентації аналітичної доповіді "Стан інформаційного простору Донецької області: виклики і переспективи". 

"В результаті аналізу ми визначили, що основні проблеми, які потребують розв'язання, – перше, це покриття українським теле- та радіомовленням непідконтрольних територій, друге – усунення “білих плям”, які залишилися на непідконтрольних територіях Донецької області, третє – нейтралізація мовлення заборонених телеканалів з боку непідконтрольних територій і створення належного контенту для жителів підконтрольних і непідконтрольних територій", – зауважила вона.

Також заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова наголосила, що на сьогодні для відновлення мовлення є традиційна система – це вежі та передавачі.

"Вона є пріоритетною. Всі інші беруться до уваги, втім про їх реалізацію поки зарано говорити", – додала вона.

Як повідомлялось, у зоні АТО у першому кварталі 2018 року новий місцевий телеканал "Донеччина-TV" розпочне супутникове мовлення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.