НОВИНИ

Британія перехопила військовий човен РФ у Північному морі

Фрегату військово-морських сил Об’єднаного королівства довелося супроводжувати російський човен.

У Північному морі Велика Британія зафіксувала військове судно Росії "Адмірал Горшков", яке проходило поруч із територіальними водами Об’єднаного королівства. Про це із посиланням на Міністерство оборони Великобританії повідомляє Reuters.

Так, фрегату військово-морських сил Британії довелося супроводжувати російський човен.

"Фрегат ВМС Великобританії "Сейнт Альбанс" вирушив у море, відстежуючи новітнє російське військове судно "Адмірал Горшков" під час проходження ним у Північному морі. Британський човен спостерігав за російським протягом Різдва і повернеться в порт увечері вівторка", - йдеться у повідомленні.

Міністр оборони Британії Гевін Вільямсон заявив, що "не вагатиметься у захисті наших вод і не толеруватиме жодну форму агресії".

У Міноборони додали, що морська активність Росії поблизу Великої Британії протягом Різдва збільшилася.

"Інший британський човен отримав наказ супроводити російське судно-розвідник у Північному морі й Ла Манші у переддень Різдва. Згодом був також викликаний гелікоптер, аби простежити за двома іншими човнами РФ", - зазначає Reuters.

Нагадаємо, у листопаді Національні збройні сили Латвії зафіксували підводний човен Дмитров класу Kilo Збройних сил РФ та російський буксир Туман неподалік державного кордону країни. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.