НОВИНИ

Подарунок до Різдва. Німецький готель передав українським лікарням меблі

Інвентар отримали два шпиталі, де лікують постраждалих від бойових дій на Донбасі.

Подружжя власників готелю із західнонімецького Герфорда вирішило зробити подарунок українським лікарням перед Різдвом. Про це пише Deutsche Welle.

Зазначається, що готель у західнонімецькому Герфорді, федеральна земля Північний Рейн-Вестфалія, закрився після 23 років діяльності.

Власники закладу, подружжя Гайке та Кай Польманн (Heike, Kai Pohlmann) вирішили передати інвентар готелю двом українським шпиталям, де лікують постраждалих від бойових дій на Донбасі. В організації транспортування допомагало об'єднання Brückenschlag Ukraine ("Наведення мостів з Україною"). 

"Ми прожили непростий (для бізнесу. - Ред.) рік, але отримали значну підтримку наших клієнтів. Тому хотіли б також зробити щось значуще, тож подумали про допомогу Україні. Меблів нам не шкода, а от за гостями сумуватимемо", - каже Гайке Польманн. Нерухомість подружжя втратило у суперечці із банком після проведення примусового аукціону.

Подарунок від Польманнів вантажівкою вже відправили до України: це 130 стільців, 60 столів, 50 ліжок та матрасів, 40 шаф, а також білизна та промислові пральні машини. Елегантні меблі, придбані готелем 1997 року, досі перебувають у чудовому стані. Розбирати та пакувати їх допомагали п’ятеро українців.

"Це буде чудовий подарунок під ялинку", - зазначив представник об'єднання Brückenschlag Ukraine Карл-Германн Кроґ (Karl-Hermann Krog).

Нагадаємо, Україна увійшла до топ-20 країн з найгіршим доступом до гуманітарної допомоги.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.