НОВИНИ

В уряді назвали суму компенсації за "теплі кредити", отриману українцями в грудні

Найбільше коштів отримали родини на утеплення індивідуального житла.

Позичальникам "теплих кредитів" у грудні Державне агентство з енергоефективності виплатило майже 120 млн гривень. Про це повідомляє Урядовий портал із посиланням на голову Держенергоефективності Сергія Савчука.

"Компенсація з держбюджету становить від 20% до 70% суми "теплого кредиту". Додаткове відшкодування надає місцева влада в рамках розроблених спільно з Агентством та прийнятих місцевих програм здешевлення таких кредитів, - зазначив Савчук.

Повідомляється, що в грудні фізичні особи та ОСББ отримали з держбюджету 118,7 млн грн безповоротної фінансової допомоги на енергоефективні заходи. Найбільшу суму компенсації (100,6 млн грн) отримали родини на утеплення індивідуального житла. Майже 14 млн грн виплачено ОСББ, які утеплювали багатоповерхівки. Домогосподарства, що встановили твердопаливні котли, одержали 4,2 млн гривень.

Загалом із початку дії програми у 2014 році, таким кредитуванням скористалися майже 400 тис. родин на суму понад 5 млрд гривень

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Європейський банк реконструкції і розвитку в рамках програми "IQ Energy" додатково виділить кошти на програму "теплих" кредитів в Україні на суму 18 млн євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.