НОВИНИ

Місцеві вибори. На Одещині поліція затримала двох членів дільничної комісії

Згідно з повідомленням, затримані незаконно видали бюлетені для голосування трьом псевдовиборцям.

У Одеські області в неділю, 24 грудня, правоохоронці затримали двох членів дільничної виборчої комісії, яким інкримінують незаконно видачу бюлетенів для голосування. Про це повідомив кандидат у депутати Таїровської селищної ради Овідіопольского району Андрій Бутенко, пише Укрінформ.

"Поліція затримала двох членів виборчої комісії, які незаконно видали бюлетені для голосування трьом псевдовиборцям. Ці особи прописані у місті Подільськ і не можуть брати участь у голосуванні, їх теж опитує слідчо-оперативна група. Маємо також відеофіксацію факту голосування на цій дільниці однієї з громадянок, що зареєстрована у Подільську Одеської області", - зазначив Бутенко.

Координатор кампанії спостереження від КВУ та "Опори" за перебігом виборів на дільницях Таїровської ТВК Ігор Луговський підтвердив, що на зазначеній дільниці працює слідчо-оперативна група.

Нагадаємо, в Україні у неділю, 24 грудня, о 8:00 розпочались перші місцеві вибори в 51 об'єднаній територіальній громаді. Згодом, правоохоронці відкрили десять кримінальних проваджень за результатами перевірки 23 повідомлень щодо порушень на місцевих виборах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.