НОВИНИ

У НАТО висловили занепокоєння через активність субмарин РФ

Столтенберг також повідомив, що Альянс скоротив свої можливості в боротьбі з підводними човнам після закінчення "холодної війни".

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Альянс стурбований через активність підводних човнів Росії в Середземному морі та Атлантиці. Про це пише Fraknfurter Allgemeine Zeitung.

"Росія вклала значні кошти у свій флот, особливо у підводні човни. З 2014 року було поставлено 13 нових підводних човнів. Російська підводна діяльність зараз перебіває на найвищому рівні з часів холодної війни", - сказав Столтенберг.

Він підкреслив, що трансатлантичний альянс повинен мати можливість перевозити війська і військове обладнання через Атлантику, а для цього необхідні безпечні і відкриті морські маршрути.

Крім того, Столтенберг зазначив дефіцит військово-морських сил союзників.

"Після закінчення "холодної війни" НАТО скоротило свої можливості на морі, особливо в боротьбі з підводними човнами. Ми практикували їх все менше і втратили навички", - додав генсек НАТО.

Як повідомлялося напередодні, у НАТО зафіксували активність російських підводних човнів у районі північної Атлантики, де прокладені кабелі, які зв'язують Північну Америку і Європу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.