НОВИНИ

Північна Корея різко відреагувала на нові санкції ООН

У КНДР повідомили, що продовжуватимуть роботу по зміцненню "ядерного стримування", яка "спрямована на докорінне викорінення ядерних загроз США".

У Міністерстві закордонних справ Північної Кореї заявили, що санкції ООН проти Пхеньяну є актом війни і рівносильно повній економічній блокаді країни. Про це в неділю, 24 грудня, йдеться в повідомленні відомства, пише Reuters.

"Сполучені Штати, повністю перелякані нашим досягненням і завершенням випробування ядерних озброєнь, все більше і більше борються з тим, щоб нав'язувати нам найсуворіші санкції і чинити тиск на нашу країну", - зазначили в міністерстві.

У КНДР повідомили, що продовжуватимуть роботу по зміцненню "ядерного стримування", яка "спрямована на докорінне викорінення ядерних загроз США, шантаж і ворожі дії шляхом встановлення практичного балансу сил з США".

Нагадаємо, Рада Безпеки ООН у п'ятницю, 22 грудня, схвалила резолюцію, ініційовану США, яка посилює санкції проти Північної Кореї через тривалу провокаційну поведінку КНДР у регіоні. Документ був прийнятий одностайним голосуванням

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.