НОВИНИ

Порошенко й Тіллерсон обговорили загострення ситуації на Донбасі

Сторони також скоординували позиції щодо миротворчої місії ООН на окупованих територіях.

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з державним секретарем США Рексом Тіллерсоном. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Співрозмовники обговорили загострення ситуації на Донбасі через збільшення кількості обстрілів з боку російських бойовиків та безповідальне виведення російських офіцерів зі складу Спільного центру з контролю і координації режиму припинення вогню на Донбасі. Петро Порошенко та Рекс Тіллерсон також скоординували позиції щодо миротворчої місії ООН на окупованій частині Донбасу», - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що Порошенко подякував за продовження санкцій проти Росії, послідовну підтримку Вашингтоном зміцнення обороноздатності України та  резолюції ООН щодо Криму. У свою чергу, Тіллерсон наголосив, що США будуть і надалі підтримувати Україну. 

«Співрозмовники також обговорили прогрес українських реформ. Глава Української держави проінформував про розблокування процесу створення Антикорупційного суду», - додали в прес-службі.

Раніше у Державному департаменті США звинуватили Росію в артилерійських і ракетних обстрілах на сході України і закликали вжити заходів щодо врегулювання гуманітарної кризи.

Нагадаємо, державний секретар США Рекс Тіллерсон повідомив про прогрес у переговорах з Російською Федерацією щодо введення миротворців ООН на окуповані території Донбасу. Також він заявив, що обмеження проти РФ будуть залишатися в силі до тих пір, доки Москва підтримує військові дії на сході України. Він наголосив, що РФ повинна вивести свої сили з Донбасу. Тіллерсон також заявив, що Росія озброює, керує та воює на боці бойовиків на Донбасі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.