НОВИНИ

Допінговий скандал. МОК довічно дискваліфікував ще 11 російських спортсменів

Результати всіх цих спортсменів на Іграх 2014 анульовані.

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) застосував санкції за порушення антидопінгових правил проти ще 11 російських спортсменів, що брали участь в Олімпіаді 2014 року. Про це повідомляється на сайті комітету.

"11 спортсменів позбавлені права бути акредитованими в будь-якій якості для всіх команд літніх Олімпійських ігор і зимових Олімпійських ігор", - йдеться у повідомленні.

Дане рішення ухвалено комісією на чолі з Денисом Освальдом після відповідного розслідування.

Як зазначається, серед довічно відсторонених - лижники Нікіта Крюков, Олександр Безсмертних і Наталія Матвєєва, саночники Альберт Демченко і Тетяна Іванова, ковзанярі Іван Скобрев і Артем Кузнєцов, бобслеїсти Людмила Удобкіна і Максим Бєлугін, хокеїстки Тетяна Бурина і Анна Щукіна.

Результати всіх цих спортсменів на Іграх 2014 анульовані, в тому числі, Іванова і Демченка позбавили срібних медалей Олімпійських ігор.

Раніше повідомлялося, що МОК довічно усунув від участі в змаганнях російського бобслеїста Олексія Воєводу за порушення антидопінгових правил.

Нагадаємо, 5 грудня Міжнародний олімпійський комітет призупинив членство Олімпійського комітету Росії в організації і відсторонив збірну РФ від участі у зимових Іграх-2018.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.