НОВИНИ

Розвідка штабу АТО виявила приховані арсенали військових РФ поблизу лінії зіткнення на Донбасі

Ворог готує низку провокацій, що дискредитувати ЗСУ.

Розвідка встановила приховані арсенали російських військових поблизу лінії зіткнення на Донбасі. Про це йдеться у повідомленні прес-центру штабу АТО.

«Російсько-окупаційні війська, які маскуються під незаконні збройні формування, мають намір продовжувати обманювати не лише міжнародних спостерігачів, а і своїх кремлівських кураторів та постачальників. Зокрема, за даними розвідки штабу АТО ними накопичені приховані запаси боєприпасів до артилерійських систем, інших видів важкого та стрілецького озброєння. Ці закладки боєприпасів різної величини приховані неподалік лінії бойового зіткнення на найбільш потенційно гарячих напрямках», - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що мета створення даних арсеналів – відкриті провокації проти підрозділів ЗСУ з метою дискредитації та ймовірні обстріли тимчасово окупованих прифронтових населених пунктів Донецької та Луганської областей під час Новорічного та Різдвяного перемир'я.

«Одночасно Збройні Сили України та інші військові формування, які виконують завдання в районі проведення АТО – готові до режиму перемир'я та будуть його неухильно дотримуватися. Водночас адекватно реагуватимуть на дії противника», - наголосили в штабі.

Нагадаємо, 20 грудня учасники тристоронньої контактної групи в Мінську домовилися про перемир'я на Донбасі з півночі 23 грудня.