НОВИНИ

Економісти світу хочуть узаконити робінгудство

Провідні економісти 53 країн світу звернулися з офіційним листом до міністрів країн G-20 та філантропа Біла Гейтса з ініціативою запровадити додатковий податок - «Податок Робін Гуда», який дозволить зібрати кошти для бідних усього світу. Про це пише британське видання «The Guardian».

Під зверненням підписалися такі відомі особистості як Джефрі Сакс - директор Інституту Землі Колумбійського Університету, професор Гарвардського університету Дані Родрік та професор Ха-Йонг Чанг з Кембриджського університету.

Як пише видання, економісти вважають, що якщо пропонований «Податок Робін Гуда» буде встановлений на рівні 0,05%, він дозволить зібрати мільярди для подолання бідності у світі.

«Ці кошти є необхідними для забезпечення послуг у сферах охорони здоров’я, освіти, водопостачання та для вирішення проблем зі зміни клімату»,– зазначається у зверненні.

Нещодавні опитування, проведені компанією Oxfam, показали, що 51% населення Великобританії підтримують ініціативу запровадження «Податку Робіна Гуда», тоді як лише 17% – проти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.