НОВИНИ

Денис Казанський: Економічна ситуація в ОРДіЛО 2017-го порівняно з 2016-м погіршилася

Бойовики захопили українські заводи й шахти, але так і не змогли запустити їх на повну потужність.

Економічна ситуація в ОРДіЛО у 2017-му році порівняно з 2016-м погіршилася. Про це пише журналіст Тижня Денис Казанський.

За його словами, це пов’язано з "націоналізацією" бойовиками українських підприємств, які вони так і не змогли запустити на повну потужність.

"Незважаючи на окремі оптимістичні заяви українських чиновників із МінТОТ, які періодично пророкують повернення ОРДіЛО в Україну, на Донбасі насправді відбувається зворотний процес. І що далі в минуле відходить 2014-й, то менше шансів на те, що ситуація в Луганську й Донецьку коли-небудь повернеться до реалій 2013-го. Що стосується економічного становища районів, підконтрольних незаконним збройним формуванням, то тут нинішній рік також не дав жодних проривів. Економічна ситуація в ОРДіЛО 2017-го порівняно з 2016-м погіршилася. Усю весну захоплені заводи й шахти простоювали", – наголошує Казанський.

Він також зауважив, що на багатьох підприємствах люди працюють за скороченим графіком і отримують урізану зарплату.

"Найгірша ситуація на машинобудівних заводах, яким бракує комплектуючих для виробництва. Наприклад, Стахановський вагонобудівний до війни випускав кілька тисяч залізничних вагонів щороку, а тепер простоює. Не так давно бойовики на своїх ресурсах з гордістю публікували новину про те, що на СВЗ вперше за довгий час зробили кілька десятків сміттєвих баків...", – пише журналіст.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.