НОВИНИ

Грань між мирним життям і війною. Волонтери презентували благодійний арт-календар

Кошти, зібрані завдяки цьому календарю, будуть використані для придбання квадрокоптера для 30 ОМБр.

Фонд «Повернись живим» у середу, 20 грудня, презентував благодійний арт-календар, який присвячений військовій їжі. Про це повідомляє прес-служба Фонду.

Згідно з повідомленням, це вже четвертий календар, який створили волонтери.

«На кожному фото зображена їжа, яка є звичною як для військових на передовій, так і для кожного з нас. Художні образи в календарі подані через сюрреалістичну призму. Поєднання локшини швидкого приготування, сосисок, бутербродів, консерви на одному фото з гранатами, патронами, колючим дротом нагадує, що між мирним життям та війною дуже тонка грань. Кожна фотографія має прототип з реального життя, автори робіт влітку відвідали зону АТО, розташування одного з підрозділів спецпризначення та фрегат «Гетьман Сагайдачний», - розповіли в Фонді.

Читайте також: Просвітництво онлайн. Як волонтерські ініціативи здатні змінити загальний рівень освіченості суспільства

Голова фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега зазначив, що у країнах, де йде війна, паралельно відбувається сплеск мистецтва.

«Мистецтво є одним з ключів, який допомагає достукатись до людей, які зачерствіли за 4 роки війни і дуже часто кажуть, що від неї дуже втомились» - наголосив Дейнега.

Повідомляється, що благодійний внесок за календар становить 500 гривень. Кошти, зібрані завдяки цьому календарю, будуть використані для придбання квадрокоптера для 30 ОМБр.

Замовити календар можна двома способами:

  • перерахувати благодійний внесок на картку Привату 5457 0822 3299 9685, Віталій Дейнега й заповнити форму: https://goo.gl/FZrNpK
  • придбати в офісі Фонду «Повернись живим» за адресою: м.Київ, вул. Льва Толстого, 8а.

Нагадаємо, в травні в Україні відбулася презентація мобільного додатку Wake App in Peace, який допомагає волонтерам збирати гроші на потреби армії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.