НОВИНИ

Труба розповів, коли повноцінно запрацює ДБР

За словами директора Державного бюро розслідувань, новостворене Бюро повноцінно запрацює з вересня 2018 року.

Державне бюро розслідувань повноцінно запрацює в Україні з 1 вересня 2018 року. Про це 20 грудня заявив директор ДБР Роман Труба.

"У вересні 2018 року Державне бюро розслідувань відкриє перші кримінальні провадження. Докладемо максимум зусиль, щоб це відбулося раніше", – наголосив він.

За його словами, наразі існує законодавча колізія щодо підслідності.

"Є різночитання між законом про ДБР…Щоб уточнити різночитання, ми вносимо зміни і також розширюємо коло суб’єктів, стосовно яких можна буде відкривати справи", – розповів Труба.

Нагадаємо, що 16 листопада конкурсна комісія обрала керівником Держбюро розслідувань Романа Трубу. Згодом президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення Романа Труби Директором Державного бюро розслідувань.

Державне бюро розслідувань - центральний орган виконавчої влади, який буде здійснювати правоохоронну діяльність з метою попередження, виявлення, припинення, розкриття і розслідування злочинів, віднесених до його компетенції. Закон "Про Державне бюро розслідувань" був прийнятий Верховною Радою 12 листопада 2015 року і підписанийпрезидентом 14 січня 2016 року. 1 березня документ набув чинності.