НОВИНИ

Скарга України заблокувала угоду Болгарії з РФ щодо модернізації винищувачів МіГ

Рішення про призупинення угоди було прийняте через тиждень після того, як Болгарія запропонувала російській компанії модернізувати застарілі літаки.

Болгарія тимчасово призупинила угоду на 81,3 мільйона левів ($49,3 млн) з Російською літакобудівною корпорацією "МіГ" щодо ремонту своїх реактивних винищувачів у зв'язку зі скаргою, поданою українською держкомпанією Укрінмаш. Про це повідомив Reuters з посиланням на болгарського міністра оборони Красиміра Каракачанова.

"Рішення про призупинення угоди було прийнято всього через тиждень після того, як Болгарія запропонувала російській компанії модернізувати застарілі винищувачі МіГ і збиралася укласти з нею договір на чотири роки", - розповів Каракачанов.

Болгарія вважає РЛК "МіГ" єдиною компанією, здатною виконати необхідні роботи, і не запрошувала прийняти участь в угоді інші компанії.

"Скаргу в Комісію із захисту конкуренції подала українська компанія, щоб оскаржити процедуру, у рамках якої Міністерство оборони готувалося до переговорів і збиралося підписати договір. У разі скарги процедура припиняється", - пояснив міністр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що болгарські військові льотчики відмовлялися виконувати навчальні польоти на російських винищувачах МіГ-29, посилаючись на питання безпеки у застарілих літаках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.