НОВИНИ

Уряд запустив роботу Фонду енергоефективності

Фонд, зокрема, впроваджуватиме інструменти підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергоефективності будівель та енергозбереження в житловому секторі.

Уряд затвердив статут Фонду енергоефективності та механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті 2018 року, що дозволить почати запуск роботи Фонду. Про це 20 грудня повідомила прес-служба Кабміну.

При цьому віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко наголосив, що відповідне рішення є однією з основних умов для підписання фінансової Угоди про співпрацю між Урядом України та ЄС в рамках створення Фонду енергоефективності.

"Таким чином створено умови для співфінансування його діяльності за рахунок донорської допомоги від міжнародних фінансових організацій", – додав Зубко.

Фонд здійснюватиме підтримку ініціатив щодо енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження в житловому секторі. 

Також робота Фонду спрямована забезпечення дотримання Україною міжнародних зобов’язань у сфері енергоефективності.

Як повідомлялось, у липні президент України Петро Порошенко підписав закон про Фонд енергоефективності, а також закон про енергетичну ефективність будівель.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.