НОВИНИ

У Марокко вирішили відкрити центри вивчення української мови

Про це домовились представники Запорізької ОДА та регіону Орієнталь Королівства Марокко.

Запорізька обласна державна адміністрація та регіон Орієнталь Королівства Марокко підписали Угоду про співпрацю. Одна з умов – відкриття у Марокко навчальних центрів з вивчення української мови.

Зазначається, що у церемонії підписання взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян, заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко та перший Віце-президент регіону Орієнталь Халід Сб'я.

"У Королівстві Марокко ми плануємо відкрити навчальні центри з вивчення української мови. Мова – це перший крок до наближення двох культур наших держав", - заявив Халід Сб'я.

Зокрема, обсяги зовнішньої торгівлі товарами і послугами між Запорізькою областю та Королівством Марокко за 9 місяців 2017 року склали  2,353 млн грн.

Крім того, сторони домовились про розвиток в галузях промисловості, сільського господарства, транспорту і торгівлі; науки, техніки, освіти та охорони здоров'я; культури і мистецтв; туризму і спорту; місцевого самоврядування.

Нагадаємо, 7 грудня міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто в рамках 24-го засідання Ради міністрів ОБСЄ у Відні закликав ОБСЄ направити постійну місію ОБСЄ в Закарпатську область, через "напруженість" в регіоні, де проживає 150 тисяч угорців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.