НОВИНИ

Україна вирішила звернутися до ПА НАТО через сербських снайперів на Донбасі

Міжнародні інституції повинні бути повідомленні про ганебний факт участі сербських найманців на боці Росії.

Українська делегація заявила, що підготує звернення до Парламентської асамблеї НАТО щодо присутності сербських найманців на території окупованого Донбасу. Про це повідомляє голова постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО, народний депутат Ірина Фріз у Facebook.

"Готуємо з цього приводу звернення від нашої делегації до Парламентської асамблеї НАТО. Впевнена, що необхідно звернутись до всіх міжнародних інституцій з інформуванням про ганебний факт участі сербських найманців на боці маріонеток Кремля проти нашої держави", - зауважила вона.

Фріз сподівається, що міжнародна спільнота засудить дії сербських найманців.

"А з боку сербської влади до відкритих 45 проваджень проти воюючих сербських найманців на Донбасі додадуть й чергових прихильників "руського миру", зокрема, ватажка Деяна Берича, позивний "Декі",  - додала очільниця.

Нагадаємо, 19 грудня на територію окупованого Донбасу прибула група найманців-снайперів із Сербії. Про це в вівторок, 19 грудня, повідомляє розвідка штабу АТО. За даними штабу, сербський ватажок Деян Берич неодноразово приїжджав у зону АТО з метою наживи та воював на боці бойовиків проти ЗСУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.