НОВИНИ

Київ і Лісабон домовилися про співпрацю у сфері відновлюваної енергетики

Меморандум був підписний між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України та Національним директоратом енергетики та геології Португальської Республіки.

У понеділок, 18 грудня, Україна та Португалія підписали меморандум про взаєморозуміння в сферах енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива. Про це повідомляє прес-служба президента України.

Відповідний документ був підписний між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України та Національним директоратом енергетики та геології Португальської Республіки.

"Метою документу є започаткування ефективної платформи співпраці стосовно зниження споживання традиційних енергоносіїв та розвитку ринків відновлюваних джерел енергії", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що сторони здійснюватимуть обмін досвідом та забезпечуватимуть підтримку реалізації спільних проектів на взаємовигідній основі.

Нагадаємо, 23 листопада Україна та Молдова підписали меморандум про взаєморозуміння в сферах енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.